Україна
Росіяни побудували міст там, де це було вкрай небажано з об'єктивних причин
ВойнаОгляд
Факти
Що сталося
Росіяни побудували міст там, де це було вкрай небажано з об'єктивних причин.
Про це повідомило УНІАН у повідомленні, оприлюдненому 24.06.2026 19:49.
Тип
Сигнал
Первинне джерело
УНІАН
Trace
медіаджерела
Подія в системі
1 матеріал / 1 джерело
Коротко
Росіяни побудували міст там, де це було вкрай небажано з об'єктивних причин.
Контекст
Дивитися в системі SNN
Trace до джерела: УНІАН. Зовнішнє посилання винесене окремо, щоб не перетворювати сторінку на агрегаторну оболонку.