Україна
На Житомирщині восьмеро людей отруїлися після вживання фастфуду
РегіониОгляд
У Звягелі на Житомирщині вісьмох осіб, серед яких шестеро дітей, госпіталізували після вживання фастфуду в закладі громадського харчування.
Факти
Що сталося
Про це повідомило Укрінформ у повідомленні, оприлюдненому 24.06.2026 17:39.
Тип
Оновлення
Первинне джерело
Укрінформ
Trace
медіаджерела
Подія в системі
1 матеріал / 1 джерело
Контекст
Дивитися в системі SNN
Trace до джерела: Укрінформ. Зовнішнє посилання винесене окремо, щоб не перетворювати сторінку на агрегаторну оболонку.