Україна

У Києві побудували дизельний енергокомплекс для резервного живлення критичної інфраструктури - КМДА

За матеріалами Укрінформ21 дн тому

РегіониОгляд

Факти

Що сталося

У Києві побудували дизельний енергокомплекс для резервного живлення критичної інфраструктури - КМДА.

Про це повідомило Укрінформ у повідомленні, оприлюдненому 08.05.2026 13:28.

У цій темі вже зібрано 3 пов'язані матеріали і 3 джерела навколо події «У Києві побудували дизельний енергокомплекс для резервного живлення критичної інфраструктури - КМДА».

Тип Сигнал
Первинне джерело Укрінформ
Trace медіаджерела
Подія в системі 3 матеріали / 3 джерела

Чому це важливо

  • стосується роботи або відновлення критичної енергетичної інфраструктури

Контекст

Дивитися в системі SNN

Огляд дня Підсумок тижня Ще по темі в рубриці
Trace до джерела: Укрінформ. Зовнішнє посилання винесене окремо, щоб не перетворювати сторінку на агрегаторну оболонку.
Ще по темі До джерела

Ще по темі

Схожі новини з рубрики Україна

Вся рубрика

УкраїнаЗа матеріалами Київська міська державна адміністрація21 дн тому

Наразі столиця продовжує реалізацію плану енергостійкості

Це один із кроків у межах підготовки міста до наступного опалювального сезону

УкраїнаЗа матеріалами Укрінформ18 хв тому

На фронті за добу - 291 боєзіткнення, найгарячішим залишається Покровський напрямок

На фронті минулої доби, 29 травня, було зафіксоване 291 бойове зіткнення Сил оборони України з російськими загарбниками.